Cup - Lock İskele

 Sistem cephe iskelesi yada kalıp iskelesi olarak kullanılır. Dikey ve yatay elemanlardan oluşur. Bağlantı noktaları alt tas, üst tas ve badem’den oluşur. Zemini teraziye almak için alt ayar milleri, döşeme ve kiriş altını teraziye almak için ise “4 yollu” ve “U” başlıklı üst ayar milleri kullanılır. Sistem kalıp projenize göre COŞKUN tarafından tasarlanır. Dikey elemanlar standart olarak 48*3 mm, yatay elemanlar ise 48*2,5 mm TSE Belgeli, mekanik testlere tabi tutulmuş, standart borulardan üretilir. Üretimlerimizde otomatik gazaltı kaynak makineleri kullanılır. Sistem 2 kat rapid boyalıdır, talep halinde galvaniz ile de kaplanır. 

MERDİVENLİ KALAS
• Malzeme taşımaya uygun üretilmiştir. Kurulum ve çalışma sırasında merdiveni engel olmaması için özel kilitleme sistemi geliştirilmiştir.
• Merdiven eğer kilitlenmiş ise üste yerleştirilmiş özel kilitleme sistemi ile merdiven açılıp aşağı ve yukarı  katlara geçiş imkanı sağlar.
• Üretici olarak biz  0,64 genişliğinde merdivenli kalas üretilmektedir.
• Galvaniz  ve antipas boya tercihe göre yapılmaktadır.
• Uzun ömürlüdür ve yıllarca kullanılabilir.
• Kaydırmaz ve yanmaz.
• Her türlü hava koşulunda son derece dayanıklıdır.
• Kaydırmaz  bir desene sahiptir.
• Sistemin tamamı tse en 12810 normlarına uygun üretilmektedir.
 
KİRALIK İSKELE
Kiralık güvenlikli iskele  sistemi yüksek yapılarda, dış cephe işleri yapımı sırasında çalışanların maksimum güvenliğini sağlayan bir iskele sistemidir. 
Coşkun  tarafından geliştirilen güvenlikli iskele sistemi 48*3 mm tse belgeli borulardan üretilen panolardan, bunları birbirine bağlayan 34*2,5 mm düz bağlantı ve 38*2,5mm çapraz bağlantılardan oluşur tse belgeli borulardan üretilen yatay ve çapraz bağlantılardan, et kalınlığı artırılmıştır.

Güvenlikli iskele sistemini terazi de kurmak için kesinlik ile alt ayar milleri kullanılır. İskele kurulumu iskele panosu ve çelik kalasın sıra ile kurulması ile gerçekleşir. İskele sistemi kurulacak olan bina cephesine bağlantı aparatı ile sabitlenir. Kurulacak olan güvenlikli iskele sisteminin daha önceden  talep edildiğinde projenize uygun olarak coşkun iskele  tarafından kurumu ve sökümü yapılabilir. İskele  sistemi kurulacak olan bina cephesine bağlantı aparatı ile  sabitlenir.  İskele sisteminin üretimi fabrikamızda otomatik  robotlarla  ile üretilip 2 kat rapid boya ile boyanarak sonlandırılmaktadır. Talep doğrultusunda galvaniz ile de kaplanır. 

Kiralık olarak verdiğimiz güvenlikli iskele  sistemi her seferinde bakımdan geçirilmektedir. Proje verildiği taktirde teknik ekibimiz tarafından cad ve özel yazılımlar kullanılarak metraj çıkarılmaktadır.
Sistem tse en 12810  normlarına uygun üretilmiştir

Etiket: Teleskopik Dikme Direk, Mobil İskele, H Tipi Sıva İskelesi, Flanşlı İskele, Masa Tipi Kalıp İskelesi, Kalıp Altı İskele Sistemleri, Kalıp Altı İskeleler, masa tipi iskele sistemleri, kovanlı iskele sistemleri